Aliexpress İndirim Kuponları – Nasıl Kullanılır?

Aliexpress artık hepimizin hayatında. İğneden ipliğe her türlü ürünü bulabilmek mümkün.  Aliexpress özellikle Türkiye’de bulunamayan ürünler ve Türkiye’de çok yüksek fiyatlara satılan ürünler için oldukça ideal oluyor. Aliexpress, alışverişe teşvik etmek için anlık indirimler yapıyor ve Aliexpress indirim kuponları dağıtıyor. Özellikle özel günlerde yoğun indirimler ile en çok satış yapan e-ticaret sitesi ünvanını koruyor.  Sizler için güncel Aliexpress indirim kuponlarını bu sayfada derledik. Aliexpress 2019 yılı indirim kuponları ve oldukça yaklaştığımız 2020 Aliexpress indirim kuponlarını Firsats.com’dan edinebilirsiniz.

19$ Kupon
Tıkla ve fırsata git

Toplamda 19$ İndirim Kuponu

Kupon sayfasını açıp, kupon kodunu girdikten sonra hemen al butonuna basın. Hesabınıza 4 farklı kupon eklenecektir.

Motosiklet Ekipmanları İndirimleri

Seçilmiş motosiklet aksesuarlarında %50'ye varan indirim fırsatları.

Otomobil Aksesuarı İndirimleri

Seçilmiş otomobil aksesuarlarında %50'ye varan indirim fırsatları.

Aliexpress Flash İndirimler

Aliexpress'in kısa süreli kampanya düzenlediği fırsatları keşfedin.

2$

2$ Aliexpress İndirim Kuponu

3$ ve üzeri siparişlerde geçerli yeni üyelere özel 2$ indirim kuponu.

Aliexpress indirim kuponları birleştirilebilir mi?

Aliexpress’in bir kaç indirim kuponu çeşidi mevcuttur. Yazımın devanında Aliexpress indirim kuponu çeşitlerini ve kullanım yöntemlerini detaylı olarak açıklamaya çalıştık. Peki Aliexpress indirim kuponları birleştirilebiliyor mu? Bu sorunun cevabına kısmen evet diyebiliriz. Birleştirilebilen ve birleştirilemeyen kupon çeşitleri mevcut.

Hangi Aliexpress kuponları birleştirilebilir?

Bir kaç farklı kombinasyonda kupon birleştirmesi yapılabilir.

  • Aliexpress satıcı indirim kuponu + Aliexpress kuponu,
  • Aliexpress satıcı indirim kuponu + Aliexpress seçkin kuponu.

Kupon birleştirirken en mantıklı kombinasyonu yapmak gerekiyor. Harcama alt limitleri ve indirim sağlama oranı göz önünde bulundurularak Aliexpress indirim kuponlarınızı birleştirebilirsiniz.

Hangi Aliexpress kuponları birleştirilemez?

Aliexpress seçkin kuponu + Aliexpress kuponu birleştirilemez.

ALIEXPRESS İNDİRİM KUPONU ÇEŞİTLERİ

Aliexpress indirimleri 4’e ayrılır. Başlıklar halinde Aliexpress indirim kuponlarının nasıl kullanılacağından bahsedeceğiz.

1. Aliexpress flash indirimler nedir nasıl kullanılır?

Aliexpress flash indirimler, herkese açık olarak sunulur. Flash indirimler, Aliexpress indirim kuponu gerektirmez. Ürünlerin direk olarak indirimli fiyatları görünür. Flash indirimler sürekli güncellenir. Flash indirimli ürünleri takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Aliexpress Flash İndirimler

Aliexpress'in kısa süreli kampanya düzenlediği fırsatları keşfedin.
Tıkla ve fırsata git

2. Aliexpress satıcı kuponları nedir?

Aliexpress satıcı kuponları ürünü incelediğiniz sayfada görünür. Her satıcı indirim kuponu vermemektedir. Aliexpress satıcı kuponlarında dikkat edilmesi gereken harcama alt limiti ve geçerli olduğu ürünlerdir. Alacağınız üründe yukarıdaki görselde işaretlenen 1 numaralı alan görünüyorsa satıcı indirim kuponu mevcut demektir.

Aliexpress satıcı kuponları nasıl kullanılır?

Ancak hemen sevinmemeliyiz. 2 ve 3 numaralı okların olduğu bölümde indirim kuponlarının kaç dolar avantaj sağladığı ve kaç dolar üzeri alışverişlerde geçerli olduğu gibi bilgiler bulunmaktadır. 2 numaralı okla işaretlenen kupon 49$ ve üzeri siparişlerde 3$ indirim sağlarken, 3 numaralı kupon 99$ ve üzeri siparişlerde 5$ indirim sağlar. Görselde baktığımız ürünün fiyatı 85.13$ olduğu için 2 numaralı indirim kuponundan faydalanabilecekken, 3 numaralı indirim kuponundan faydalanamayacağız.

İndirim kuponları eklemek için okların gösterdiği Al butonuna basmak gerekmektedir. Kupon hesabımıza otomatik olarak eklenecek, ödeme sayfasında indirim kuponu otomatik olarak uygulanacaktır. Fazladan kupon almanın hiçbir zararı yoktur. Alacağınız ürün, kuponun alt limitini karşılamasa bile tüm indirim kuponları hesabınıza ekleyebilirsiniz.

3. Aliexpress indirim kuponu nedir?

Aliexpress indirim kuponları genellikle özel indirim günlerinden bir kaç gün önce dağıtılmaya başlanır. Örneğin 11.11, black friday ve yılbaşı gibi günlerin olduğu hafta boyunca Aliexpress indirim kuponu alabilirsiniz. Aliexpress indirim kuponlarında dikkat edilmesi gereken harcama alt limiti ve kuponun aktif olacağı gündür. Aliexpress indirim kuponları genellikle erken dağıtılır ve belli saatler arasında aktif olur. 15$ alışverişlerde 2$, 50$ alışverişlerde 8$ gibi indirim sağlayan kuponlar verilir. Sayfanın başından aktif indirim kuponu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Aliexpress indirim kuponu nasıl kullanılır?

Aliexpress indirim kuponları siparişin son aşamasında kullanılır. Ürünler sepete atılır, sepete girilir, sepetteki ürünler seçilip adres ve kart bilgilerinin girildiği sayfaya geçilir. Bu sayfanın sağ üst kısmında Aliexpress kuponu bölümü bulunmaktadır. 1 numaralı okla işaretlenen alana Aliexpress indirim kuponu yazılır, 2 numaralı okla işaretlenen butona basılarak kupon uygulanır. 2 numaralı okla işaretlenen butonun üstünde indirim kuponunun sağladığı kadar indirim tutarı görünmüyorsa indirim kuponun süresi bitmiş olabilir, sınırlı sayıda sunulmuşsa stoğu bitmiş olabilir veya sepetiniz harcama alt limitini karşılamıyor olabilir.

4. Aliexpress seçkin indirim kuponu nedir?

Aliexpress seçkin kuponları en kafa karıştırıcı kupon çeşididir. Her üründe geçerli değildir, geçerli olduğu ürünlerde de alt limitleri değişiklik gösterebilir.

İncelediğiniz üründe yukarıdaki görselde 1 numaralı okla işaretlenen bölüm bulunuyorsa Aliexpress seçkin kuponu geçerli anlamına gelmektedir. Ancak en çok dikkat edilmesi gereken kısım harcama alt limitidir. Kırmızı butona bastığınız zaman kupon ekleme bölümü açılmaktadır. Bu bölümde kaç dolarlık harcamaya kaç dolar indirim sağladığı gözükmektedir. Ekran görüntüsünü eklediğim üründe 150$ ve üzeri harcamalarda 8$ indirim sağlanmaktadır. İncelediğimiz ürün 150$’dan daha düşük olduğu için bu kuponu kullanamayız. Siz de alacağınız ürün fiyatı ve seçkin kuponun alt limitini karşılaştırmalısınız. 15$’a 2$, 65$’a 6$ indirim alabileceğiniz ürünler bulabilirsiniz. Seçkin kuponlar jeton karşılığında verilmektedir. 20 jeton karşılığında 2$’lık 1 kupon verilir. 6$ indirim sağlayabilen bir ürün alacaksanız 3 adet 2$ indirim kuponu alınmalıdır.

Aliexpress seçkin indirim kuponu nasıl kullanılır?

Yukarıdaki görselde 2 numaralı okla işaretlenen kısımdan seçkin kupon alınmalıdır. Ürün sepete eklenip, sepete gidildikten sonra adres ve kart bilgilerinin girildiği sayfanın sağ üst kısmında bulunan Seçkin Kupon bölümünde indirim otomatik gözükecektir.