Emaar Akvaryum İstanbul Giriş Bileti 37 TL

37 TL
Kuponu aç

Emaar Akvaryum İstanbul Giriş Bileti 37 TL

Bu kampanya sadece online alımlarda geçerlidir. İndirimli fiyatlara ek %7 indirim sağlar.
Tıkla ve Fırsatı Görüntüle

Firsats.com‘a özel, indirimli fiyatlarla Emaar Akvaryum İstanbul giriş bileti almak için doğru yerdesiniz. Fırsat sitelerinde gördüğünüz indirimli fiyatlara ek extra %7 indirim fırsatıyla Emaar Akvaryum İstanbul‘a bilet alıp, Emaar Akvaryum İstanbul‘un keyfini çıkarabilirsiniz.

Emaar Akvaryum İstanbul Giriş Bileti Fiyatları

İndirimli fiyatlar sadece online alımlarda geçerlidir. Kapı bilet satış fiyatları farklıdır. Fırsat sitesi + extra indirim kuponuyla avantajlı fiyatlarla giriş bileti satın alabilirsiniz.

Çocuk, Öğrenci, Öğretmen, 65 yaş üstü 

Kapıda: 49.0 TL
Fırsat sitesinde: 39.9 TL
Firsats.com’a özel extra %7 indirimle: 37.11 TL

Yetişkin
Kapıda: 59.0 TL
Fırsat sitesinde: 47.9 TL
Firsats.com’a özel extra %7 indirimle: 44.54 TL

37 TL
Kuponu aç

Emaar Akvaryum İstanbul Giriş Bileti 37 TL

Bu kampanya sadece online alımlarda geçerlidir. İndirimli fiyatlara ek %7 indirim sağlar.
Tıkla ve Fırsatı Görüntüle

• Giriş yaparken cep telefonunuza yada e-mail adresinize gönderilen (Pnr) Kupon Kodu’nu gişeye iletmeniz yeterli.
• 3-14 Yaş çocuklar için çocuk bileti alabilirsiniz.
• Fırsat sitesinde “hemen al” butonuna tıkladıktan sonra giriş yapacağınız tarihi seçebilir veya rezervasyon tarihini boş bırakarak 1 ay içinde kampanya şartları dahilinde istediğiniz tarihte giriş yapabilirsiniz.
• Emaar AVM’ye ücretsiz servis ile ulaşabilirsiniz. Servis Saatleri için TIKLAYINIZ.
•  Resmi tatiller, Bayramlar ve özel günler dahil haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında geçerlidir. Son giriş 21:00 ’dadır.
•  Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Emaar Akvaryum İstanbul Hakkında

Akvaryum

Yepyeni bir akvaryum deneyimi Emaar Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde ziyaretçileri bekliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen tropikal balıklar sualtı dünyasını yakından keşfetmenizi sağlayacak.

Kıyı bölgelerde yaşayan köpekbalıklarından denizlerin karanlık ve soğuk sularında yaşayan dev örümcek yengeçlerine, deniz tabanın en meraklı balıkları gobilerden zehirli aslan balıklarına, denizlerin en hızlı türlerinden manta vatolarına kadar binlerce tür ziyaretçileri okyanusların gizemli ve rengarenk dünyası ile buluşturuyor.

Burası, karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortamdır. Tesisimizdeki Kayalık Kıyı’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Kayalık Kıyılar
Burası karanın denizle buluştuğu ve sadece en dayanıklıların hayatta kalabildiği sert ve zorlu bir ortam. Kayalık Kıyılar’da çeşitli köpekbalığı ve vatoz türleri, karidesler, kabuklu canlıları görebilirsiniz.

Ana Tank ve Tünel Akvaryum
Yüzeyin 3,5 metre altındaki tünel akvaryum ziyaretçilerimize muazzam bir mercan resifinin içine dalmış hissi uyandıran olağanüstü bir sualtı deneyimi sunuyor. 270 derece görüş açısına sahip cam görünümlü su altı yürüyüş tünelinde gezegendeki en büyüleyici sualtı canlılarıyla karşılaşabilirsiniz.

Denizanası Galerisi
Denizanası galerisinde ışıklar eşliğinde dans eden denizanalarından çok etkileneceksiniz.

Ormanlar
Ormanların merak uyandırıcı canlılarından yılanlar, örümcekler, iguanalar, bukalemunlar, vahşi piranalar, dev su faresi ve birçok su canlısı ve amfibi orman bölümünde sizi bekliyor.

Nehirler ve Şelaleler
Zeki olduğu kadar oyuncu olan su samurları, hepimizin yakından tanıdığı kırmızı yanaklı kaplumbağalar, Amazonların en etkileyici balıklarından arawanalar, otobur piranalar, dikenli vatozlar… Nehirler ve Şelaleler alanında görmek isteyeceğiniz birçok canlı var.

Penguen Adası
Penguen Adası Güney Amerikalı Humbolt penguenleri kolonisine ev sahipliği yapıyor.

Timsah Krallığı
Dünyanın en büyük sürüngenlerinden biri olan 5 m’lik erkek kral timsah ve 3 m’lik dişisi ile burun buruna gelmek sizi ürpertecek.

Emaar Akvaryum Adres Bilgisi

Emaar Avm, Ünalan Mahallesi, Ayazma Cadde No:78, 34700 , Üsküdar / İSTANBUL