Firsat.me İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır? İndirim Kuponları

Merhabalar,

Firsat.me, online bilet alımlarında çok büyük avantajlar sunan bir fırsat ve online bilet satış sitesidir. Geçen yıl yaptığı indirimli Cinemaximum sinema bileti kampanyası ile adını oldukça geniş bir kitleye duyurmayı başardı. Artık indirimli Cinemaximum sinema bileti kampanyası devam etmese de, şehir fırsatları konusunda başarılı bir site. Özellikle indirimli İsfanbul Tema Park(Vialand) ve İndirimli İstanbul Akvaryum biletleriyle son dönemde de oldukça popüler. Gişe fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına bilet alabilmek mümkündür.

50 TL İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me 50 TL İndirim Kuponu

500 TL ve üzeri bilet alımlarında geçerli 50 TL indirim kuponu.

20 TL İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me 20 TL İndirim Kuponu

150 TL ve üzeri bilet alımlarında geçerli 20 TL indirim kuponu.

10 TL İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me 10 TL İndirim Kuponu

75 TL ve üzeri bilet alımlarında geçerli 10 TL indirim kuponu.

Extra %7 İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me %7 İndirim Kuponu – 2020

Kupon firsats.com'a özeldir. | Detaylar ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın.

Peki Firsat.me‘deki fiyatları daha da düşerebileceğinizi söylesek? Firsat.me‘nin de kendi içerisinde Firsat.me indirim kuponu sistemi vardır. Yüzdesel indirimler sağlayan bu Firsat.me indirim kuponlarıyla, bilet alımlarınızı daha da ucuza getirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Firsat.me indirim kodunu nasıl kullanabileceğinizi göstermeye çalıştık.

Firsat.me Güvenli Midir?

Yapacağınız tüm işlemler RapidSSL SHA256 CA-G3 ile şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir, kart bilgileriniz firsat.me’de tutulmamakta olup 3D GÜVENLİ ÖDEME yöntemi veya BKMExpress’le ödeme yapabilirsiniz.

Firsat.me İndirim Kuponu

Extra %7 İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me %7 İndirim Kuponu – 2020

Kupon firsats.com'a özeldir. | Detaylar ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın.
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me‘de geçerli, Firsats.com‘a özel olarak oluşturulan AKYT7 Firsat.me indirim kuponuyla tüm bilet alımlarınızda %7 extra indirim kazanabilirsiniz.

Firsat.me İndirim Kuponu Nasıl Kullanılır?

Firsat.me indirim kuponunu nasıl kullanılacağını görsel olarak yazımızın devamında kısaca anlattık.

Örnek olarak Florya İstanbul Akvaryum indirimli giriş bileti satın alacağız. Florya İstanbul Akvaryum‘un gişe bilet satış ücreti 99 TL’dir. İstanbul Akvaryum‘a 84 TL’ye Firsat.me‘den online bilet alabilmek mümkündür. Ancak AKYT7 indirim kuponuyla 84 TL’lik bilet ücreti, 78 TL’ye düşmektedir.

Ailecek yapılacak bir İstanbul Akvaryum gezisinde en az 3 bilet alacağınızı düşünürsek bilet başına toplamda 21 TL indirim sağlamak mümkündür.

Buraya tıklayarak Firsat.me‘ye ulaşabilirsiniz.

1.İndirim Kuponunu Kopyalayın

Extra %7 İndirim
Tıkla ve fırsata git

Firsat.me %7 İndirim Kuponu – 2020

Kupon firsats.com'a özeldir. | Detaylar ve diğer fırsatları görmek için buraya tıklayın.
Tıkla ve fırsata git

Yukarıdaki kutucuğa basarak Firsat.me %7 indirim kuponunu otomatik olarak kopyalayabilirsiniz.

2.Sepete Girmek

İlk olarak aşağıdaki görselde de belirttiğimiz kısımdan sepet kısmına giriyoruz.

3. Bilet Türü ve Adedi Seçme

Öğrenci ve belli bir yaş altı için extra indirim sunulabiliyor. Çocuk/öğrenci ve yetişkin biletlerimizin adedini seçiyoruz. Biletlerimizi hazırladıktan sonra görselde belirttiğimiz kısımdaki indirim kodu bölümüne basıp, firsat.me indirim kodu yazma alanının açılmasını sağlıyoruz.

4. İndirim Kuponunu Eklemek

Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi kod yazma alanı açılıyor. Bu alana AKYT7 indirim kuponunu girdikten sonra sayfanın boş bir yerine tıklıyoruz.

5. İndirim Başarıyla Yansıtıldı

Boş bir alana tıkladığımız anda ekranın ortasında bilgilendirme kutusu açılıyor. “İndirim başarıyla yansıtıldı” yazısını görüyorsanız, Firsat.me indirimli online biletlerinize ek %7 indirim başarıyla uygulanmış anlamına geliyor.

Keyifli zaman geçirmenizi dileriz. İndirimli bilet fırsatıyla, İstanbul’da gezebileceğiniz en iyi 4 akvaryumu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Firsat.me Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak isterseniz Firsat.me müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Firsat.me Müşteri Hizmetleri Numarası: +90 (850) 30 299 30

Firsat.me Şehir Fırsatları

Firsat.me‘nin tüm indirimlerini görmek için buraya tıklayın.